Усіляке хейтерство з різних приводів за останні дні відволікло увагу від однієї цікавої події – депутатська група «За майбутнє» створила однойменну партію. Її створили люди Коломойського та «присоединившиеся к ним» «попутчики». Серед засновників цієї партії – лідери «УКРОПу» Тарас Батенко та Ігор Палиця. І що це означає? Ребрендінг «УКРОПу» чи повне завершення цього проекту? Чи не означає це зміну ідеологічних орієнтирів?

У 2015 р. створювали «Об’єднання українських патріотів». Зараз назва інша. Чи означає це, що у колишніх лідерів «УКРОПу» тема патріотизму вже не актуальна (як мінімум у назві партії)? Тоді це не просто ребрендінг, а ідеологічна переорієнтація. Цікаво з цього приводу почути думки Тараса Батенка та інших лідерів «УКРОПу» (колишнього?). Також цікаво, чи закривається проект партії «Відродження»? Чи просто Віктор Бондар від неї відходить?

Взагалі, на мій погляд, це буде перспективний проект на місцевих виборах, які нас очікують. Об’єднання потужних депутатів-мажоритарників може бути не менш впливовим ніж умовна партія мерів, у всякому разі в окремих регіонах, особливо на Волині і в деяких центральноукраїнських областях. Але це лише початок. Парад нових політичних проектів під місцеві вибори тільки відкривається.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.