Вельмишановні куми! Вельмишановні родичі! Шановні певними поодинокими громадянами громадяни Петро Порошенко та Юрій Луценко!
Зрозуміло, що ви вкрай зайняті люди. Але йдеться не про вашу особистісну, а про державну зайнятість. Державну зайнятість за яку ми – народ України – утримуємо кожного з вас за наш особистий рахунок. Тому, відреагуйте, як того вимагає закон, на відповідні дії ваших підлеглих! В принципі, нам від вас нічого не треба, крім виконання ваших прямих обов’язків, передбачених діючим законодавством.

Дмитро Гнап (Dmytro Gnap): «У НАБУ з’явилась можливість провести своє "маскі-шоу" в Генпрокуратурі. Суд дав дозвіл на виїмку документів, пов’язаних з новорічним дерибаном грошей в ГПУ. Тоді Генпрокуратура заплатила 2 мільйони гривень за обслуговування каналізації та 3 мільйони за канцтовари. Крадіжка не вигадлива, бо унітази в ГПУ так ніхто і не почистив і канцтовари ніхто так і не привіз. Відповісти за оборудку мають дві людини: на той час Генпрокурор Шокін та головний бухгалтер ГПУ – Єрхова. Якщо ви пропустили, гляньте це розслідування. Через два дні після його публікації, НАБУ і порушило кримінальне провадження, а ми передали всі наші матеріали детективам для роботи. Цікаво, що главбух Генпрокуратури Єрхова працює і досі. Хоча, Юрій Луценко після свого призначення обіцяв її звільнити. Сподіваюсь, коли її виводитимуть в наручниках з будівлі ГПУ, Юрій Віталійович бодай проведе цю даму до автозаку.»

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.