Я щось пропустив? Чи можете для мене уточнити: в Україну 24 серпня збираються прибути Барак Обама, Сі Цзиньпін, Ангела Меркель, Франсуа Олланд, Нарендра Моді? Я про це не чув до сьогоднішнього дня. Але Євген Кирилович Марчук сьогодні заявив, що ескалація на Сході України викликана бажанням Росії зірвати візит в Україну лідерів провідних держав світу. "Не може змиритися Росія з тим, щоб 25-річниця української Незалежності пройшла нормально, щоб до Києва на святкування приїхали лідери провідних країн світу. Навіть якщо Росія і не ризикне повторити щось на зразок серпня 2014 року, то створювана нею ситуація великої вірогідності серйозної ескалації буде невідворотно продукувати високу гіпотетичність загрози особистій безпеці поважним гостям і їх відмову приїзду до Києва... У Росії уже розроблений і задіяний план, як не тільки зіпсувати, а як зірвати святкування 25-ї річниці незалежності України".
...Колись, у шкільні часи, нам розповідали, що Гітлер напав на Польщу 1 вересня 1939 року тільки тому, щоби зіпсувати польським дітям свято Першого дзвоника...

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.