Про рівень моральної деградації українського суспільства свідчить весь той ґвалт, який так звані «патріоти» здійняли навколо купки міліціонерів-садистів, що зараз полірують своїми натрудженими задами лаву підсудних в Оболонському районному суді Києва.

Рота патрульної служби «Торнадо» Головного управління МВС України в Луганській області, співробітників якої судять, була створена наказом міністра Авакова від 22 грудня 2014 року й вже за тиждень, 1 січня 2015 року, міліціонери пограбували перші чотири будинки в селищі Станиця Луганська, де вони мали нести службу з підтримання громадського порядку. А далі почалось найстрашніше – «правоохоронці» викрадали заради викупу, катували, ґвалтували (як чоловіків, так і жінок) та вбивали тих громадян, права яких вони повинні були захищати.

І це не дивно – роту міліції Аваков укомплектував раніше судимими особами, а на чолі цього міліцейського підрозділу поставив тричі засудженого за тяжкі злочини кримінального авторитета з м.Тореза Руслана Онищенка. Апофеозом міліцейського безкраю стало розбещення лейтенантом міліції Онищенком двох малолітніх хлопчиків, у присутності яких він злягався з їхніми батьками – «волонтерами» та «патріотами» Володимиром і Світланою Саванчуками.

Але після того, як Головна військова прокуратура знешкодила міліцейську банду й відправила катів за ґрати, у соцмережах і навіть ЗМІ – аж до радіо «Свобода» – розпочалась кампанія на захист педофілів, а під Генеральною прокуратурою України «активісти» та «волонтери» регулярно проводять мітинги з вимогою «припинити репресії проти добровольців».

Коли в 2013 році два міліціонери з райцентру Врадіївка, що на Миколаївщині, зґвалтували й ледь не вбили місцеву жительку, вибухнуло справжнє повстання, а обурені односельці взяли штурмом і спалили райвідділ міліції. Сплинуло лише три роки й так звані «активісти», «волонтери» та, звісно ж, «патріоти» заходяться в істериках, вимагаючи звільнити з-під варти міліціонерів з Головного управління МВС України в Луганській області, які відзначились нечуваними злодійствами. Ба більш того, «активісти», які давно втратили право називатись людьми, ще й вимагають, щоби розгляд кримінального провадження відносно міліціонерів-катів проходив у Оболонському суді у відкритому режимі й з прямою трансляцією.

«Патріоти» організували навіть штаб визволення садистів-міліціонерів. Уявіть собі – ці покидьки не потерпілим від злочинів допомагають, а тричі засудженому кримінальному авторитету Онищенку з Тореза, який входив до луганської банди «Футболіста» (Володимира Полубатка) і тримав у жасі це невеличке донецьке місто, аж доки його звідтіля не вигнали російські окупанти, які забрали в Онищенка нелегальний вугільний бізнес.

Вся ця мерзота, що називає себе «патріотами», – усілякі грішіни-семенченки, мосійчуки, лозові, ліхоліти та інший моральний сморід на чолі з інспектором Генпрокуратури Шкутяком – навіть не замислюється, що в потерпілих від міліцейських злочинів також є права. Зокрема, право на нерозголошення обставин того, як їх ґвалтували та катували. Не кажучи вже про те, що абсолютно неприпустимо проводити у відкритому режимі судові засідання, де підсудні погрожують суддям і потерпілим, справляють природні потреби, кидаються в суддів фекаліями.

https://www.youtube.com/watch…

Втім, якщо «активісти» так наполягають на розголошенні особистого життя учасників процесу, можна для експерименту розпочати з оприлюднення подробиць сексуальної поведінки обвинуваченого Онищенка. У телефоні лейтенанта міліції збереглась і фотогалерея зі сценами, так би мовити, бойової та політичної підготовки, і листування з «волонтером» Саванчуком, дітей якого вони разом розбещували.

Якби хтось з журналістів, що зараз пускає слину, захищаючи нелюдів, хотів би ознайомитись з доказовою базою, він міг би це зробити ще торік – наприклад, звернувшись до потерпілих, які після завершення досудового слідства знайомились з матеріалами кримінального провадження. Інша річ, що подібні фотографії неприпустимо демонструвати у відкритому судовому засіданні – хоча б з метою захисту суспільної моралі та прав самого Онищенка (він, як і будь яка людина, також має право на повагу до свого особистого життя). Але якщо «активісти», а, головне – сам Онищенко, вимагають відкритого судового процесу – будь ласка, давайте поставимо невеличкий експеримент.

Ось відеогалерея під умовною назвою «курс молодого бійця». Таким чином – за допомогою фалоімітатора та вазеліну – командир роти патрульної служби «Торнадо» готувався до захисту прав громадян і підтримання громадського порядку в місцях чергування. Точніше, ця фотосесія була зроблена ще в 2013 році, але дбайливо зберігалась в телефоні лейтенанта міліції Онищенка:

https://www.dropbox.com/…/n942jd…/AAAAQzBjE-IzvtQF9QIXtMSOa…

Звісно, нічого протиправного в цих фотографіях немає. Онищенко повнолітня людина й здатен без сторонніх порад розібратись, як краще йому розпорядитись власним анусом. Інша річ, що демонструвати такі фото треба в суді лише за зачиненими дверима, щоби не травмувати ніжну психіку лейтенанта міліції. Але оскільки він та «активісти» вважають, що судове засідання має бути відкритим, підемо назустріч їх побажанням. При цьому не забуваймо: можливо, Онищенку, і приємно, що народ тепер має можливість обговорювати еластичність сфінктера його прямої кишки, але з якого дива потерпілі повинні розповідати всій країні, в які отвори їх ґвалтували міліціонери?

А ось це – листування між Онищенком і «волонтером» Володимиром Саванчуком, яке вже містить ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст.156 КК України, оскільки в листуванні розповідається, як фігуранти розбещували малолітніх дітей. Там і фотографія є відповідна. Прошу переглянути:

https://www.dropbox.com/…/1rj1sz…/AADEaFdI6RnwkYkwppxs-3Vka…

Завдяки «активістам» прізвища цих дітей давно знає вся країна, оскільки матір – Світлана Саванчук, яка приводила своїх хлопчиків спостерігати, як злягаються дорослі дяді, а також дяді й тьоті – після арешту чоловіка влаштовувала мітинги під Генеральною прокуратурою України, вимагаючи відставки Головного військового прокурора Анатолія Матіоса, який, бачте, на завдання Путіна знищує добровольчий рух.

Ба більш того, «Громадське телебачення» навіть зробило цілу передачу з розповіддю про неймовірні чесноти міліціонерів з роти патрульної служби «Торнадо», яких переслідує злочинна влада. Прошу звернути увагу: починаючи з 9хв.47 сек. йде сюжет про родину Саванчуків, де оця сама Світлана з обуренням розповідає, як військова прокуратура обшукує патріотів:

https://www.youtube.com/watch?v=9UD94VEFwUg

Можу доповнити цей сюжет текстом листування між Онищенком і чоловіком цієї Світлани. Подаю лише текст, бо розглядати ще й фотографії, які супроводжували спілкування двох «патріотів», витримає, хіба, загартована психіка судово-медичного експерта. Читайте та насолоджуйтесь, оскільки Онищенко та його побратими по розуму на кшталт найвідомішого українського афериста Грішіна-Семенченка не хочуть, щоби подібні речі розглядались у судовому засіданні в закритому режимі:

https://www.dropbox.com/…/%D0%9B%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0…

Дозволю собі лише одну цитату з цього листування, де «волонтер» Саванчук (VVS_KIEV) розповідає міліціонеру Онищенку (Руслан) про майбутню героїню «Громадського телебачення»:

***
От: VVS_KIEV
Временная метка: 30.04.2015 12:24:43(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Как думаешь - моя Света занимается проституцией или нет?:)
-----------------------------
От: Руслан
Временная метка: 30.04.2015 12:28:00(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Думаю да.она проститутка.
-----------------------------
От: VVS_KIEV
Временная метка: 30.04.2015 12:28:43(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Да, так и есть, Света занимается проституцией. Я ищу ей клиентов, и ее ебут или в машинах где-то или у нас дома
-----------------------------
От: Руслан
Временная метка: 30.04.2015 12:29:31(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Супер.
-----------------------------
От: VVS_KIEV
Временная метка: 30.04.2015 12:30:03(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Вложения:
#1: chats\Viber\attachments32\IMG-31bce9c45986db8d5ddde41885d8478b-V.jpg
Текст сообщения:

-----------------------------
От: VVS_KIEV
Временная метка: 30.04.2015 12:30:14(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Это Света перед встречей с клиентом у нас дома
-----------------------------
От: Руслан
Временная метка: 30.04.2015 12:39:54(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Супер вы молодцы.
-----------------------------
От: Руслан
Временная метка: 30.04.2015 12:40:03(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Супер.
-----------------------------
От: VVS_KIEV
Временная метка: 30.04.2015 12:40:31(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Если у тебя есть знакомые в Киеве, которые хотят красивую проститутку - маякуй
-----------------------------
От: Руслан
Временная метка: 30.04.2015 12:40:44(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Я еще больше зауважал свету.
-----------------------------
От: Руслан
Временная метка: 30.04.2015 12:41:04(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Супер..окей.
-----------------------------
От: Руслан
Временная метка: 30.04.2015 12:41:15(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Сколько денег?
-----------------------------
От: VVS_KIEV
Временная метка: 30.04.2015 12:43:23(UTC+0)
Приложение-источник: Viber
Текст сообщения:
Мы таксу определенную сейчас не ставим, от 1000 грн и выше... Раньше до войны - ее все ебали за 100 баксов. Я специально не ставлю большею цену, чтобы мужиков потом жадность не грызла - и чтобы ее ебали, а не думали как ее унизить, потому что много потратились

***
Сподіваюсь, коли наступного разу «Громадське телебачення» робитиме сюжет про «волонтерку» Саванчук, яку на завдання Путіна переслідує Головна військова прокуратура, журналісти оприлюднять також розцінки на послуги цієї трудівниці сексуального фронту й затятої «патріотки». А сама Світлана розповість в інтерв’ю, чи дослухалась вона порад лейтенанта міліції Онищенка й чи стала практикувати зоофілію.

Також сподіваюсь, що «патріоти», які організували штаб з визволення міліціонерів-садистів і відкрили сторінку на ФБ, де вони обіцяють публікувати матеріали з кримінального провадження щодо «торнадівців», розмістять у себе фотографії та листування з телефону Онищенка.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.