Поки Генеральний прокурор створює Генеральну інспекцію та доручаєПетро Шкутяк займатись очищенням прокуратури, прокурори на місцях роблять свою чорну справу.

Багатьом відома справа про чесну суддю з Полтави Лариса Гольник , яка не лише відмовила меру міста Полтави Мамаю взяти хабар і вирішити справу на його користь, але й задокументувала його спроби домовитись. Це справді унікальний випадок і до нього особлива увага.

Посередник мера зараз на лаві підсудного, а справу по Мамаю розслідувала прокуратура Полтавської області. І саме за те щоб покарати не лише посередника, але і замовника бється зараз суддя Гольник. Підключились до цього і АвтоМайдан - AutoMaidan. Два тижні тому ми з нею та Олексій Гриценко були у зама Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максима Грищука і переконували, що справу по Мамаю має розслідувати НАБУ. З нами начебто погодились.

І от результат - Полтавська прокуратура замість того, щоб передати справу НАБУ ... ЗАКРИЛА її. Мамай невинний ! Запис, де він домовляється з суддею - нічого не значить !

Ось така боротьба у прокуратурі з ТОП-корупціонерами.
От такий дуже чіткий сигнал від прокуратури усім тим, які готові діяльно боротись і викривати хабарників з високих кабінетів - мовчіть і не висувайтесь, бо все одно їх не покарають, а у вас буде купа проблем.

Ми однозначно будемо оскаржувати постанову про закриття провадження. Але найцікавіше, що на це скаже Генеральний прокурорЮрій Луценко Лариса Сарган Oleksandr Cherevko
http://blog.poltava.to/igor-gavrylenko/5374/#comments

P.S. Oksana Nesterenko Taras Shevchenko зверніть увагу це показовий кейс щодо викривачів.

Update
Генеральний прокурор відреагував на цю інфо та повідомив, що прокурор Полтавської області Попов пішов у відпустку та вже не повернеться на посаду. Побачимо.
Тепер ще треба відновити справу та довести її до покарання замовників цього злочину.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться