Порошенко пропонує індонезійським бізнесменам українську рабську силу

Не відразу відреагував, бо хотів вникнути в контекст цього скандального і зневажливого висловлювання президента України про її народ.

Відбулось це під час індонезійсько-українського бізнес-форуму в Джпкарті. Петро Порошенко запропонував бізнесменам Індонезії свою комерційну формулу виходу індонезійських товарів на ринок ЄС.

Оскільки Україна має доступ до ринку Євросоюзу завдяки Угоді про зону вільної торгівлі з ЄС - Порошенко запропонував, щоб українська ДЕШЕВА робоча сила виготовляла ДЕШЕВИЙ індонезійський продукт і Україна б його від імені Індонезії постачала на ринок ЄС. Прибуток з гешефту "фіфті-фіфті".

Не знаю, можливо Порошенко дбав про робочі місця для дешевої української робочої сили. Але я дуже сумніваюсь, що ЄС пропустить такий хитрий трюк Порошенка щодо постачання через Україну індонезійських товарів на ринки Євросоюзу.

А щодо самого вислову і оцінки української робочої сили як дармової - ще жоден президент України не опускав так низько наш народ перед обличчям усього світу.

Іще питання: про чию економіку дбає Петро Порошенко, про економіку Індонезії, чи ЄС? Але в цьому випадку явно не про економіку України. Це щось подібне як і з фабрикою ROSHEN в Росії.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.