Логіка Оксани Сироїд - це щось особливе! Новий парламент обирати не можна, бо вибори приведуть до тиранії? Чому? Тому, що парамент буде обиратися за старим законом (тобто, тим же законом, за яким обиралася і Оксана Сироїд у 2014 році). Отже, за півтора роки закон змінився? У нинішньому парламенті до сотні "не-рабів" (група рабовласників, фракція "Ілоти за європейський вибір" і міжфракційне об'єднання радикальних вільновідпущеників, я так розумію). А наступний складатиметься виключно з рабів - на 100% (ага, наш електорат готовий голосувати за рабів, і тільки за рабів!). І от тут доходимо до основного моменту: "А чому Верховна Рада не прийме новий закон про вибори?" - запитують у Оксани Сироїд. "Президент не хоче нового закону про вибори. До чого тут парламент?"
Якщо парламент не приймає закони тому, що такою є воля Президента, то - вибачте - що це, як не тиранія? Чому ж боятися того, що вже де-факто існує?
Кажу ж: логіка - залізна!
P.S. Розшифровка проста: "Обирати наступний парламент не можна, бо в ньому не буду присутня я. Ну і ще кілька моїх друзів. Не-рабів".

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.