Юрій Луценко: Я категоричний противник, щоб інтернет-актив визначав, хто зі слідчих добрий, а хто поганий.
Інтернет-активіст: Юрій Віталійович, якщо б не інтернет-актив, Ви б і досі сиділи в Лук’янівському СІЗО.

Добраніч, країно.
Коли гарант хрен його маму знає чого ломав 16 вересня 2014 року Верховну Раду аби внести зміни у закон про вибори – ти, країно, мовчала. Коли гарант хрен його маму знає чого ломав Верховну Раду аби внести зміни у закон про прокуратуру заради посади генпрокурора для Луценко, ти, Ненька, мовчала. Але вже прийшов час платити перші відсотки по зобов’язанням. Так: прийшов дуже швидко! Неочікувано ані для Петро Порошенко, ані для Юрій Луценко. Та й відсоток виявився таким, що не тільки генпрокурор, але й гарант хрен його маму знає чого не в змозі цей відсоток виплатити.
Сергій Лещенко: «Колишній заступник глави СБУ Віктор Трепак стверджує, що конкурс з обрання керівника Державного бюро розслідувань є фікцією, переможця вже визначено наперед, а супроводом питання займається все той же "смотрящий" – депутат Олександр Грановський, один зі стовпів президентського клану, що народжується.»
Віктор Трепак: «Sergii Gorbatuk не допущений до конкурсу на посаду директора Державного бюро розслідувань. Конкурсна Комісія прийняла таке рішення з чисто формальних підстав – вона не визнала його роботу на посадах слідчого та старшого слідчого Генеральної прокуратури досвідом роботи на керівних посадах. Рішення спірне з кількох причин:
– по-перше, законом не визначено поняття керівних посад, тому Комісія у кожному конкретному випадку сама визначає, яку посаду вважати керівною. Виходячи з її функціонального призначення;
– по-друге, Комісія не взяла до уваги той факт, що С. Горбатюк не лише займався розслідуванням особливо важливих справ, але й неодноразово упродовж своєї багаторічної діяльності слідчим призначався керівником слідчо-оперативних груп. До того, як у 2014 році очолив управління спеціальних розслідувань ГПУ – по розслідуванню «справ Майдану»;
– по-третє, перегляд відеотрансляції засідання Комісії свідчить, що вона була непослідовною у віднесенні тих чи інших посад до категорії керівних. Так, зокрема, досвідом роботи на керівних посадах Комісія визнала роботу на посадах радника з питань безпеки та голови правління громадської організації за сумісництвом. При цьому посадові повноваження вказаних осіб навіть не з’ясувалися. Хоча вказані посади й близько не можна порівняти зі слідчим в особливо важливих справах чи керівником слідчо-оперативної групи. Тим більше, що йдеться про Державне бюро розслідувань, керівник якого має глибоко знати питання розслідування кримінальних справ.
За таких обставин Комісія мала б щонайменше відкласти вирішення питання про наявність у С. Горбатюка необхідного досвіду на керівних посадах для додаткового вивчення, як це вона зробила стосовно ряду інших осіб. Я не кажу, що С. Горбатюк мав би перемогти у цьому конкурсі. Це мав би визначити лише конкурс, проведений за принципами об’єктивності та рівності усіх кандидатів. Але кажуть, що кандидатура директора ДБР була попередньо визначена ще задовго до початку конкурсу. І цим питанням доручено опікуватися Александр Грановский через своїх людей в Комісії…»
До цього варто додати, що Україна, завдяки рішенню гаранта хрен його маму знає чого відновлює спільну з Росією програму в атомній енергетиці. В атомный енергетиці спільну працю з країною-агресором! Ти, 25-річна бл@дь, коли небудь зрозумієш: проблема України не в Кремлі, а на Банковій! Але ти кидаєшся на те, що сказала низкоосвічена Надя, і не помічаєш що робить високоосвічений Петя.
А відсотки по боргах в нього, ой, як швидко зростають, але ж він вже все своє майно вивів у сліпий траст!
Добраніч, єдина.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться