Свобода слова в Україні та права журналістів не повинні стати жертвами політичного протистояння у Верховній Раді.

На засіданні парламентського Комітету сьогодні пройшло перше депутатське публічне обговорення проекту Закону про медіа, зареєстрованого перед Новим роком. «Слуги народу» переконують, що цей Закон стане великим медійним Кодексом - уніфікацією чинних норм та реагуванням на сучасні виклики часу нових медіа. Одні опозиціонери хочуть посилення боротьби з «агресором», а інші опозиціонери - виступають проти «узурпації» та «цензури»...
Позиція Національної спілки журналістів України - народні депутати мають змінювати медійне законодавство обережно - без поспіху, «турбо-режимів» та політизації.
Закон про медіа - варто лишати законом, який регулює аудіо-візуальні ЗМІ (як і планувалося ще кілька років тому, коли у ВР починали напрацювання більшості законодавчих ініціатив). А Нацрада з питань телебачення і радіомовлення - лишатися НацРадою з питань ТБ і радіо. А не ставати мегарегулятором, якому одномоментно підпорядковуватимуться усі газети, агентства та інтернет-медіа.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.