В стрічці все частіше подаються "одкровення" про Турчинова чи Ложкіна в якості нового голови Уряду. Що це - маніпуляції, апробації громадської думки? - не знаю. Як би там не було будь-які з подібних ініціатив - імітація вирішення проблеми.
І ось чому:
- призначення будь-якої з подібних кандидатур означає що влада не збирається вирішувати проблеми, які призвели до політичної кризи (чіткий розподіл повноважень та відповідальності між Урядом і Адміністрацією Президента, припинення призначення "любих друзів" на посади в органи виконавчої влади та в державні підприємства, "плутання власної жерсті з державною" і т.д.;
- жодна з зазначених кандидатур не має ні широкої підтримки в Україні, ні серед західних партнерів. Тому про відновлення (якщо зараз про це можна взагалі говорити після розвалу коаліції) довіри годі говорити. Як і про консолідацію голосів у Верховній Раді при голосуванні за важливі законопроекти.

Таким чином, ми підходимо до ситуації що будь-який наступний склад Уряду по своїй суті буде технічним - серйозних реформ проводити через парламент вже не вдасться, хіба що продовжувати косметичний ремонт і імплементовувати раніше проголосовані реформи. І життя цього складу Уряду - до результатів позачергових парламентських виборів.

Відповідно, не має особливого значення хто це буде робити - один з міністрів, який користується довірою на Заході в статусі виконуючого обов'язки Прем'єр-міністра (Яресько, Абрамовичас) після відставки А. Яценюка чи новий голова Уряду від політичних сил залишків коаліції. Проте дуже важливий час - діяти потрібно вже зараз.

 

В стрічці все частіше подаються "одкровення" про Турчинова чи Ложкіна в якості нового голови Уряду. Що це - маніпуляції,...

Опубликовано Vitaliy Yurkiv 25 февраля 2016 г.
Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться