Нормальний ролик спілкування президента з командою стосовно зниження тарифів, насправді.

- Спочатку показують стос паперів під назвою щось там «зниження тарифів» щоб глядач зрозумів, що справа настільки для влади важлива, що влада пішла на те щоб витратити багато паперу, і така результативна, що результати будь що вирішили закарбувати на папері для нащадків і музейних експозицій.

- Далі прем‘єр-міністр звертається до президента на «ти», щоб глядач зрозумів, що насправді нарада тривала не годину, а була настільки довгою, що всі вже встигли стати друзями, почали спілкуватись родинами і домовились водити дітей в одну школу верхової їзди.

- Потім слово беруть люди у светрах щоб продемонструвати, що для термінової наради вони були буквально вирвані президентом хто з дачі, а хто і з фестивалю бардів у лісі під Обуховом.

- За столом нікого нема у чоботягах-забродах або з ножем за поском як демонстрація того, що команда президента - збирачі, а не мисливці.

- За столом по праву руку від президента присутній Андрій Богдан, щоб всі нарешті зрозуміли для вирішення якого питання пан Богдан уникнув люстрації.

- Пана Єрмака на зустрічі немає, що означає що англійська мова не буде потрібна для вирішення питання.

- Під час всього спілкування президент на противагу іншим має втомлений і навіть хворобливий вигляд. Це демонстрація того, що він все робить щоб тарифи зменшились, але, схоже на те, що може мати місце помилка у виборі кабміну, а не у виборі президента.

- Ролик демонструється саме в суботу, щоб стало зрозуміло, що для такого питання як тарифи президент і його команда готові витрачати час навіть у вихідний.

- Сльози на очах президента можуть демонструватися щоб показати, що працювати у суботу безрезультатно - прикро.

- Прем‘єр Гончарук пропонує проголосувати питання у парламенті. Просто томущо можуть. А законопроект має бути президентський, щоб продемонструвати що у президента є ще рейтинг який можна втрачати.

- Дискусія зводиться до того що знизити тарифи зараз неможливо. Але в тому ж складі присутні зберуться ще раз. Раптом така можливість з‘являється лише на нараді.

- Олігархи не згадувались щоб нарада не закінчілась підвищенням тарифів.

- Ролик спочатку чорно-білий, а згодом стає кольоровим щоб глядач попри відсутність результату наради відчув покращення вже в процесі перегляду ролика.

Наступного разу можна почати з відео без звуку або зі звуку без відео.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.