Пів року тому відбулася інаугурація президента В.Зеленського під час якої він не представив своєї програми на 100 днів, але розпустив Верховну Раду. Яскраве поєднання амбіцій, завищеної самооцінки з управлінсько-політичною поверхневістю та некомпетентністю. Це як девіз та смисл усього президентства В. Зеленського.
Три найбільші помилки Зеленського: дострокові вибори Ради, призначення А.Богдана керівником своєї команди, та маніпуляція законом заради призначення того на посаду керівника свого офісу. Це як «родові плями» президентства.
Дострокові вибори стали напівзаконним кроком на авантюрній основі, примхою, емоцією ображеної людини. Можна перестрибнути з політичного дитинства в політичне доросле життя, але від того політичне життя стає коротшим. Дострокові вибори стали таким стрибком, наступом без належних ресурсів та підготовленої армії.
Є в цьому й плюс для України. Бо зараз ми бачимо, як серед народу розсіюється марево чергової ілюзії - «зеленої ілюзії». І це добре, бо народ вчиться виключно на досвіді з власних помилок.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.