В.о. прокурор міста Києва пройшов "люстраційну" перевірку, адже Окружний адміністративний суд м. Києв заборонив Генпрокуратурі його звільняти.

За результатами розгляду адміністративної справи № 826/15963/14 постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 28.11.2014 року задоволено позов Валендюка О.С., визнано протиправними дії Генеральної прокуратури України щодо звільнення Валендюка О.С. та зобов’язано утриматись від його звільнення з посади першого заступника прокурора міста Києва відповідно до норм Закону України «Про очищення влади».
Генеральна прокуратура України у вказаній справі була відповідачем. Постанова суду в апеляційному порядку не оскаржувалася.
Відповідно до пункту 10.3 Пленуму Вищого адміністративного суду України від 20.05.2013 року № 7 «Про судове рішення в адміністративній справі» у разі визнання судом неправомірними дій чи бездіяльності відповідача суд може зобов’язати його вчинити чи утриматися від вчинення певних дій у спосіб, визначений чинним законодавством, яким може бути захищено/відновлено порушене право. Резолютивна частина рішення не повинна містити приписів, що прогнозують можливі порушення з боку відповідача та зобов’язання його до вчинення чи утримання від вчинення дій на майбутнє.

 

В.о. прокурор міста Києва пройшов "люстраційну" перевірку, адже Окружний адміністративний суд м. Києв заборонив Генпроку...

Опубликовано Романом Васильняком 24 февраля 2016 г.
Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.