В ознаменование 75-летия освобождения от фашизма в Украине выпущена монета с изображением националиста из УПА - одного из тех, кто "освобождал" Украину от поляков, евреев и идеологически неправильных украинцев.

А журналистка "Радио Свобода" - одного из самых одиозных правых медиа Украины - требует декоммунизировать главный памятник победе над нацизмом.

Хотя в этом проекте вполне хватило бы одной поднятой правой руки.

"З огляду на це, яким може бути новий образ найвищої киянки? Підказку відповіді я знайшла у тому ж таки «Слові про закон і благодать». Митрополит Іларіон, величаючи «город святий і всеславний» повідомляє, що його «доручено Святій Богородиці». То чому б на цій підставі не створити проект реконструкції?

Загалом втілення саме такого нового образу потребуватиме не надто великої кількості змін і коштів. Особливо, коли до останнього долучити громадський контроль».

Отже, з огляду на все це вимоги закону можна виконати не формально, а відповідно до споконвічного статусу «матері міст руських». І таким чином відновити пам’ять про божественну зверхність над Києвом та окрасити «святе місто» символом справжньої берегині".

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.