НАЗУСТРІЧ УЗАКОНЕНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ РАБСТВУ

Як відомо, з 1 липня 2016 року у всі ті будинки, в яких немає ЖБК, не створене ОСББ або самостійно не обрано управителя 75% голосів по площі - місцевою владою буде призначено ОФІЦІЙНОГО РАБОВЛАСНИКА.

Оскільки часу залишаєтья обмаль, і дехто навіть вже схаменувся, намагаєтья створити ОСББ та вирвати свої будинки з хижих пазурів нелегітимних на даний час ЖЕКів - ці ЖЕКи захвилювалися та пішли в лобову атаку.

При цьому не гребують ЖЕКи нічим - в їхньому арсеналі цинічна брехня, залякування, пошук штрейкбрехерів з числа мешканців, що ви і можете побачити на фото.

Вже створеним ОСББ ЖЕКи не віддають технічну документацію на будинки, відмовляються проходити процедуру передачі будинків, перешкоджають укладенню новоствореними ОСББ договорів з монополістами (по змові з останніми, звісно ж), задовбують будинкових активістів в судах, тощо.

ЗА ВСЕ ЦЕ НЕЙМВІРНЕ ЩАСТЯ БАЖАЮЧІ МОЖУТЬ ПОДЯКУВАТИ ОСОБИСТО МЕРУ ЛЬВОВА САДОВОМУ, ЙОГО ШІСТЦІ - ДЕПУТАНШІ ВІД "САМОНЄМОЧІ" АЛЬОНІ БАБАК ТА ЇЇ ПОСІПАКАМ-ГРАНТОЖЕРАМ, А ТАКОЖ ПРЕДСТАВНИКУ "БАЖАЮЧОЇ НАМ ДОБРА ЄВРОПИ" ПОЛЯКУ ГЖЕГОЖУ ГАЙДІ Смайлик «frown»

Ви ще не усвідомили рівень загрози? Або усвідомили, злякалися та шукаєте інформацію про те, як встигнути пропетляти від комунального рабства?

ЦЕ ПРЕКРАСНО, І МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ.

Дивіться відео "МІФИ І ПРОБЛЕМИ ОСББ" - найкращі фахівці галузі розкажуть вам всю правду по сабжу - http://vlasnyk.org.ua/osbb-v-efir-trk-kiyiv/

Вивчайте та розповсюджуйте інструкцію - "ЯК СТВОРИТИ ОСББ?" -http://vlasnyk.org.ua/vlasnist/yak-stvoriti-osbb/

Ну а якщо ви допитлива людина з науковим ухилом - дивіться відео, в якому розкривається загальна проблематика та світовий досвід управління активами, в яких наявне поєднання індивідуального та спільного.

Одним з прикладів таких активів і є багатоквартирні будинки, і в моїй лекції "на пальцях" пояснюється, чому вже протягом 25 років українці неспроможні дати собі разу з управліням ними -https://www.youtube.com/watch?v=V2kyYjXX8Os

КИДАЙТЕ ЛІНК НА ЦЕЙ ПОСТ ВСІМ, ХТО ВАС ПИТАТИМЕ "ПРО ОСББ", І ВАМ ДОДАСТЬСЯ ПЛЮСІВ ДО КАРМИ

 

НАЗУСТРІЧ УЗАКОНЕНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ РАБСТВУЯк відомо, з 1 липня 2016 року у всі ті будинки, в яких немає ЖБК, не створе...

Опубликовано Тетяной Монтян 23 февраля 2016 г.
Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться