Еще помню приснопамятные времена "мясомолочных войн" 2012-13 гг) Тогдашний глава Роспотребнадзора Геннадий Онищенко "воевал" против украинской молочки самоотвеженно, успешно и результативно.
Но, достигнуть ТАКИХ результатов, которые дала Евроассоциация и ЗСТ с ЕС, ему, видимо, и не снилось.

Обсяг експорту сирів з України в січні-вересні поточного року становить 5,1 тисячі тонн, що на 38,5% менше, ніж за аналогічний період 2018 року.
Про це йдеться в митній статистиці, опублікованій на сайті Державної фіскальної служби (ДФС). Згідно з повідомленням, в грошовому вираженні експорт сирів за звітний період зменшився на 39,5% і становить 18,65 мільйона доларів. Обсяг імпорту сирів в Україну за дев'ять місяців цього року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року в натуральному вираженні збільшився на 8% - до 14,8 тисячі тонн, а в грошовому вираженні зріс лише на 2% - до 68,28 мільйона доларів.
За даними митної статистики, Україна у 2018 році експортувала 8 тисяч тонн сирів, що на 8% менше, ніж у 2017 році. Імпорт сирів в Україну за минулий рік зріс на 37% - до 13,7 тисячі тонн.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.