Укрнафта. Хочете знати як виводити/вимивати гроші з компанії - беріть уроки майстерності в колишнього керівництва Укрнафта, яке успішно продовжує працювати, перебуваючи в штаті компанії.

До мене, як до народного депутата, надійшла інформація про інші кричущі факти нецільового штучного виведення коштів з ПАТ Укрнафта з метою завдання збитків Державі.

Так, згідно договору комісіі номер 1221/11/2118 та додаткових угод до нього, Укрнафта виступила у ролі комісіонера для реалізаціі нафтопродуктів Кременчуцького НПЗ ,який контролюється групою Приват, у власній мережі АЗС.

Особливо непокоіть пункт 2.4 вказаного договору комісіі, який передбачає залучення Укрнафтою третіх осіб у якості субкомісіонерів і те, що саме Укрнафта відповідає одноосібно за зобов'язаннями третіх осіб-субкомісіонерів перед Укртатнафтою.

Як вдалося з'ясувати, в липні 2015 менеджмент Укрнафти вивів з компаніі більше 3,6 млрд грн у якості аванса за нафтопродукти для реалізаціі на АЗС через підприємства групи Приват, які управляють розгалуженою мережею АЗС.

Станом на четвертий квартал 2015 року ці 20 компаній (див.таблицю на фото: ліворуч - компаніі-боржники Укрнафти, праворуч - нові регіональні компаніі з управління АЗС групи Приват, які змінили "боржників") заборгували Укрнафті більше 3,5 млрд грн!

Станом на сьогодні, всі вказані компаніі-боржники вже позбулися статусу управління АЗС групи Приват, а іх місце зайняли нові компаніі цієі групи.

Тобто, на сьогодні вже є висока ймовірність не повернення цих мільярдів Укрнафті, а посередницькі компаніі-боржники, які продали пальне й отримали кошти від продажу - зникнуть у невідомому напрямку.

В такій ситуаціі, до дебіторськоі заборгованості більше 8 млрд грн за продану посередникам у 2015 році на аукціонах нафту, додасться ще 3,5 млрд боргів за виданими авансами, які через деякий ймовірно час будуть переведені до резерву, а потім й списані на збиткі.

Загальна сумма штучно створених менеджментом Укрнафти в 2015 році "боргів" якраз дорівнює сумі податковоі заборгованості перед держбюджетом, за несплату якоі Держгеослужба вже почала забирати дозволи на користування надрами.

Саме діі підконтрольного мінорітарним акціонерам Укрнафти менеджменту поставили під загрозу не тільки існування компаніі, але може негативно вплинути на більше 25 тисяч працівників компанії!

Нагадаю, що всі ці "менеджери" продовжують працювати в компаніі. Іх прізвища всім відомі - Пустоваров, Карташов, Доліна, Таранець, Захаров. І працюють вони тому, що є "носіями важливої для управління компанією інформації".

Сподіваюсь, що Голова Наглядовоі Ради Укрнафти шановний пан Andriy Kobolyev невідкладно звернеться до правоохоронних органів задля з'ясування обставин та обсягу збитків для компанії та притягнення винуватих до відповідальності.

 

Укрнафта.  Хочете знати як виводити/вимивати гроші з компанії - беріть уроки майстерності в колишнього керівництва Укрна...

Опубликовано Victoria Voytsitska 23 февраля 2016 г.
Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.