Сьогодні президент вніс вмотивоване (принаймні, формально-юридично) подання про припинення усього складу ЦВК.
Зеленський використав своє законне право, надане йому Законом про ЦВК у редакціі 2007 спочатку, а потім 2014 року. Це перший привіт Порошенку і Ко, а заодне ОПОРІ, Комітету виборців і іншим активістам.
Очевидно, може йтися про порушення принципів незалежності та виключно професійної діяльності державних органів. Але ж сам законодавець надав собі і президенту право політично оцінювати незалежних членів ЦВК.
Загалом, уся сьогоднішня ситуація стала можливою і для мене була абсолютно прогнозованою саме з огляду на те, як був сформований теперішній склад ЦВК з 4-річним запізненням після закінчення переважної більшості членів ЦВК ще попереднього складу у вересні 2018 року. Такого правового невігластва світ не бачив. Це другий привіт Порошенку і КО.
Ну і нарешті , третій привіт Порошенко і КО та окремо Парубію,. Це ви , невігласи, коли не змогли поділити ті посади між собою, бо то виключали Ольгу Лотюк зі списку , то залишали... То не давали квоту ЮВТ, то дали. То давали ОПам дві вакансіі, то ледь дали у кінці одну... Зрештою, щоб політичним пройдисвітам домовитися, додали до 15 членів ЦВК ще 3 члена та у один день, ухваливши зміни до закону про ЦВК ,сформували Комісію у складі 17 чоловік і однієї вакансіі непередодні виборчої кампаніі!!!!!
Це ВИ - Порошенко і КО, у першу чергу несете відповідальність за те, що відбувається сьогодні з державою
а також з ЦВК так само. Не тільки Зеленський!
Я ВАС про це попереджала сто разів! ВИ делегімітизували державу. Тепер готь гопки скачіть. Теперішні це продовжують.

Подписывайся на Страну в Twitter. Узнавай первым самые важные и интересные новости!