Брати владу - весело і цікаво. Скоро цей процес захоплює настільки, що починає цікавити він сам, а не очікуваний результат.
Якщо дострокові вибори до Ради можна було пояснити необхідністю проведення реформ (так само як і формування уряду), то вже у випадку КМДА ця логіка вже не працювала...
Ну а тепер ЦВК, яка, власне, не так давно легітимізувала обрання Зеленського президента, а СН - в якості правлячої партії.
Виборів немає. Який смисл міняти ЦВК, якщо вся влада і так - у вас? "Закріпити" результат? Тобто, вже зараз є великі сумніви, що на наступних виборах без контролю ЦВК результату не буде?

Ні, ми всі розуміємо, що Богдан - товариський хлопець, що має багато друзів. А у цих друзів є родичі і знайомі. І їх треба прилаштувати на посади, а посади закінчуються занадто швидко. Напевно, серед "друзів Богдана" найдеться досить юристів, які би зайняли пости у ЦВК. А що далі?

Поки що проблему вирішували шляхом захоплення нових і нових "адміністративних майданчиків".

Але і захоплення закінчаться свого часу. Далі можна оголосити місцеві вибори. Тут, звісно, вже буде не так просто, як на парламентських, але певну значну кількість мерів і місцевих депутатів можна завести. А далі?

Можна створювати нові посади. Це не так складно. Але і тут має бути якась розумна межа. Поки що видається так, що ця розумна межа - кільіксть особистих контактів Богдана.

Подписывайся на рассылку новостей Страны на канале Telegram. Узнавай первым самые важные и интересные новости!