ПРО ОДВІЧНИХ ЛИЦАРІВ ТА УКРАЇНСЬКЕ ПРАВОСУДДЯ

===09 липня 2015 року о 2:00 годині, ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, йдучи по вул. Луговій, що в с. Млачівка Поліського району Київської області разом з неповнолітньою ОСОБА_3 вирішив задовольнити свою статеву пристрасть неприроднім способом.

В подальшому знаючи, що ОСОБА_3 є неповнолітньою, ОСОБА_1 напав на неї і силою затягнув її з дороги до господарства АДРЕСА_3. Застосовуючи до потерпілої фізичне насильство, яке виразилось в її утриманні, шарпанні, обмеженні особистої волі, а також застосовуючи психологічне насильство, подолав її опір, повалив її на землю, поставив на коліна, при цьому насильно утримуючи ОСОБА_3 за тулуб підійшов ззаду і всупереч її волі задовольнив свою статеву пристрасть неприродним способом.

...ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.153 КК України та призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 4 (чотири) роки.

Відповідно до ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання, у виді позбавлення волі, з випробуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки.===

КЛАСНИЙ ВИРОК, ЕГЕ Ж?

А ось і мотивація:

===...враховуючи особу обвинуваченого, а саме те, що ОСОБА_1 раніше не судимий, є учасником Антитерористичної операції на сході країни...===

ВСЕ ЗРОЗУМІЛО?!

Героям АТО можна практично безкарно анально ґвалтувати неповнолітніх.

Героям Слава!

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться