Багато хто, передовсім ЗМІ , звернули увагу, що Президент Зеленський жодним чином не згадав Росію, їх президента у своїй святковій промові. 
Вважаю, що це дуже вірно! Це наше Державне Свято! Промову мав наш Президент, який акцентував увагу на нас самих, на нашій історії , на сьогоднішньому дні і баченні майбутнього! 
Пам‘ятаю, як мене дратувало порошенківське зловживання безкінечними згадуваннями про країну агресора у святкових виступах... Здається , минулого року у промові з нагоди цього ж Свята Порошенко згадав Росію ї іі президента більше десяти разів... Це був жах. Це був такий цинізм. Бо власний егонізм і подвійний стандарт домінував у нього над головним для людей - Святом Незалежності власної країни! 
Сьогодні інша історія !!! Президент говорив про нас, про наші недоліки і досягнення! Я піймала себе на думці, як це добре! Можливо хотілося менше б артистичної дикції. Але нічого не поробиш. Звичка, то друга натура. Та й це не було головне, бо визначальним завжди є зміст сказаного! Спочатку , слово!!!

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!