Україна ледь не потрапила до міжнародного скандалу через спробу рейдерського захоплення мегакомпанії з іноземними інвестиціями.

Декілька днів тому було здійснено рейдерське захоплення майна на суму більше мільярда гривень українсько-литовської групи компаній "Столиця" та "Новус".

Внаслідок злочинних дій кола осіб, використовуючи документи з підробленими підписами та печатками, внесено зміни до ЄДР за співучасті реєстратора Баришівської селищної ради Київської області, переоформлено на себе сто відсотків корпоративних прав компанії, яка має найбільші інвестиції Литовської республіки в Україні.

Лише завдяки оперативному втручанню Міністра МВС Украіни Арсен Аваков і посла Литовськоі республіки в Україні нам вдалося припинити злочинну схему захоплення іноземних активів в Україні.

Згідно з дорученням Міністра я разом із інвесторами, власниками, юристами компанії терміново виїхали в Баришівку, а також залучили для допомоги голову райдержадміністрації, мера міста, адже був великий ризик, що ці аферисти могли уже перепродати активи компанії, про що доповідав Міністру.

Додам, що вже о 17-45 год. корпоративні права були повернені справжньому власнику. Відкрито кримінільне провадження, розпочато слідчі дії.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.