Коли звільнять Кличка.

Кличко сказав, що Президент Зеленський має намір звільнити його з посади голови КМДА.
Кияни в основному не задоволені діяльністю Кличка, як керівника міста. Київ за Кличка деградує. Треба щось вирішувати.
Певен, що більшість киян не буде проти, якщо Кличка замінить хтось більш ефективний. Я – точно не проти. Але чергові місцеві вибори більше ніж за рік – в жовтні 2020.
Ось, як може розвиватися ситуація.
1. Віталий Кличко втратив політичний ресурс (адже навіть не спромігся висунути партію на парламентські вибори), не має великої медійної та фінансової підтримки. Тож, скоріш за все, він на нові вибори (дострокові чи чергові) не піде через брак ресурсів.
2. Кличко буде звільнений з посади голови КМДА, але добуде свій термін Міського голови. Проте, це малоймовірно, бо попри всі недоліки, Віталій Кличко - людина з самоповагою.
3. Отже, Президент своїм Указом звільняє Віталія Кличка з посади Голови КМДА, тобто виконавчої влади в місті. Водночас Кличко пише заяву про складання повноважень Міського голови Києва.
5. Це може відбутися після обрання нового складу Уряду, тобто у вересні, а може й одразу після підбиття підсумків парламентських віборів.
6. Тобто, до управління Києвом та негайного виправлення ситуації може прийти нова людина. Хто це буде, важко сказати. Новий голова КМДА може бути призначений з прицілом на його кандидування на наступних виборах, а може бути тимчасовий управлінець, який протягом року забезпечуватиме життєдіяльність міста.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.