Колись я зауважила , що у люстрації , як у революції, є початок і не буде кінця... Все знову по сумному колу.
Ну що, рябчики з влади , прийшли нині і люстратори по ваші гнилі душі?! Це ви заклали цю безкінечну міну уповільненої дії під державних чиновників, згрібши усіх під одну гребінку . І не допомогли ні ЄСПЛ, ні Венкомісія , бо ви нікого і нічого не чули. 
А тепер прийшли по вас. І добре б було, щоб вас таки пролюстрували всіх підряд , поки КСУ ще не визнав ваші мерзотні рішення неконституційними... Чекав довго, най би й нині не поспішав. 
Інакше не навчитеся і наглість свою не викоріните! Тільки на власнїй шкурі маєте відчути! 
А команді, що готувала для Зеленського пропозиції щодо люстрації , треба розуміти, що за злочини мають відповідати ті, хто їх скоїв , а не усі підряд, тільки через те, що ви ладу не можете навести. І весна пройшла, і літо у розпалі, так нікого і не посадили... Як і попередники шукаєте легких популістських шляхів для здобуття електоральної прихильності нині. А за одне думаєте, як добити управління країною до ручки...
А ще на заміточку треба взяти, є такий принцип і людська цінність , що називається верховенство права. Як проілюструєте цих пройдисвітів , то треба його таки запроваджувати в життя:)))

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться