Жах! Кінний голодомор в Україні !!!

Люди, у якому сторіччі ми живемо?!? Моторошно читати і дивитися - тисячі коней в Україні приречені на голодну смерть.

Громадська організація "Давайте разом" заявляє, що на 14 конезаводах України масово вмирають коні через брак кормів і вимагає відставки керівництва держпідприємства "Конярство України".

"На 14 конезаводах України почався масовий мор коней. Уже кілька місяців не надходять корми для годування коней. З відчаю кінні заводи мають намір продати коней рисистих і верхових порід на бійню", - сказано в повідомленні організації у вівторок.

Разом з тим активісти відзначають, що у чиновників ДП ​​"Конярство України" є гроші на "маєтки, дорогі автомобілі, закордонний відпочинок, але тільки не на корми для тварин і на зарплату для працівників конезаводів".

У зв'язку з цим ГО "Давайте разом" в середу, 15 травня, о 11:00 розпочне пікет біля Міністерства аграрної політики і продовольства (вул. Хрещатик, 24) з вимогами негайно забезпечити кормами всі 14 конезаводів України, звільнити директора ДП "Конярство України" Олександра війни і його заступників і провести перевірку фінансово-господарської діяльності ДП "Конярство України" та 14 конезаводів.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться