В Церкви можуть забрати храми, але від Церкви не заберуть людей

Текст цієї новини в якійсь мірі є пророчим. Нехай його прочитають ті, хто проштовхує в нас законопроекти типу 4128, які покликані полегшити "переходи" наших парафій до КП. Ось чим все це закінчиться! І хіба варто заради такого нікчемного результату провокувати протистояння в суспільстві? В нас можуть забрати храми, але в нас не заберуть людей, які ці храми знову побудують. А відтак, нам не страшні ці закони.

Думаю, що нашій Церкві не лише в проблемних регіонах, але й по всій Україні, варто звернути особливу увагу на організацію і розвиток духовного, катехізичного життя на парафіях. Треба показувати людям красу життя у Христі, відкривати їм красу Православ'я. Людина, яка відчула смак кращого, не буде споживати гіршого. До пустого колодязя, як свідчить народна мудрість, люди не ходять. А тому ніяка сила і ніяка влада "нас не розлучить з Тобою!" (слова з церковної колядки)

 

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.