За оці понад 70% непідтримки, Петро Олексійович має подякувати і отаким своїм чільним ВІП-агітаторам, як пан Омелян. У віртуальному світі міністра інфраструктури сільські листоноші відмовляються від зростання зарплати у 5 разів. Обирають курей, корів, городи, домашнє господарство. І їх «все влаштовує так, як є».

Саме тому і ще один ВІП-агітатор - Ігор Смілянський - одразу після свого приходу в «Укрпошту» роздержавив це поштове підприємство, різко скоротив відділення та персонал, і пересварився з українськими газетами. Адже ж всіх «влаштовує», що частина сіл позбавлена пошти, преса доставляється раз на тиждень (і нерегулярно) та редакціям газет і журналів Укрпошта зриває розрахунки.

Так само всіх "влаштовує", що гендиректор Укрпошти і його команда мають мільйонні зарплати та нетерпимо реагує на критику своєї поштової реформи (а зміст журналістської праці називає "пургою"). Реформи, яка заганяє "Укрпошту" у збитки та залежність від конкретних тримачів облігацій цього АТ. Реформи, яка викликає хвилю соціальної напруги, особливо серед мешканців невеликих сіл та містечок і пенсіонерів...
"Жалюгідне виправдання казкарів". Так прокоментувала мені ці слова Володимира Омеляна головний редактор районної газети з Чернігівщини, де проходив пілотний проект масового закриття поштових відділень та звільнення листонош.
Реальні люди відмовляються жити у віртуальному світі "казкарів". І саме на виборах показують, що їх не влаштовує відірвана риторика посадовців про відмову від 5-кратної зарплати на користь городу та домашніх курей....

Оригінал заяв Омеляна тут - 
https://biz.nv.ua/…/omelyan-proponuvali-silskim-poshtaryam-…

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!