Ні слова правди...
Немає жодних підстав для проривів по жодному з напрямів, які стосуються Донбасу..
1) Повного і стійкого припинення вогню не буде, доки Україна не відмовиться від курсу на вступ до НАТО та ЄС. Або хоча б до того часу, коли ці положення зникнуть з Конституції. Логіка тут проста. І наша влада повинна була розуміти, що курс на НАТО означає консервацію стрілянини на Донбасі на роки. Це значить, що на Донбасі ще роками гинутимуть українські бійці. А по суті, курс на НАТО - це прихований початок повзучої відмови від наших територій. За що кров проливали й проливають наші співвітчизники? 
2) Прориву у звільненнях теж не буде. Якщо Порошенко залишиться на другий термін, то до 2010 року не буде навіть якихось маленьких символічних обмінів та звільнень. 
Якщо буде Зеленський, то можна розраховувати на якісь символічні жести з боку Кремля до парламентських виборів. І на це слабка надія, але вона є. 
3) Початок політичного процесу неможливий, якщо не зміниться склад Ради. Тобто, не раніше 2020 року, але не з Порошенком. Бо політичний процес теж став заручником закріпленого в Конституції курсу на вступ до НАТО та ЄС

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!