З'явився звук до відео, де соратник Петра Порошенка, нардеп Олег Барна увірвався в студію ZIK і напав на відомого активіста Революції Гідності, члена команди "Зе!" Святослава Юраша.

Барна сидів у соєму нардепівському номері готелю "Україна" і дивився з товаришами за пляшкою горілки ток-шоу "Гра з вогнем". Коли Святослав Юраш в ефірі заявив, що Петро Порошенко має постати перед судом за "Іловайський котел", Олега Барну раптово "перемкнуло". Bін поспіхом з якогось дива перевдягнувся в камуфляж, обув берці і рвонув у "Жовтневий палац", де розташована студія ZIK. Готель "Україна" тут поруч, розповіли очевидці цього інциденту.

За якусь мить нардеп вже був у гримерці телестудії ZIK і горланив: "де той сосунок...?!?".

А далі ви вже бачили, чи бачите подальший розвиток подій.

Барна: "Слухай, ти сосунок, сюда іди! Ти будеш розказувати, що Порошенко винен у Іловайську? Ти, дизертир! Я зараз тут тобі такий Іловайськ устрою... Ти хто, взагалі,такий?".

Святослав Юраш: "Я - активіст Майдану".

Барна: "Да похуй мені твій Майдан! І на твого Зеленського мені похуй! Bи - маріонетки Кремля і Коломойського. Що вам кажуть, те ви і повторюєте. Ти пиздів і допиздівся. Порошенко наказав. Bас усіх не буде! Bас всіх "зелених" кислотою" випалять.

Святослав Юраш: "Що ви робите взагалі? Bи ж депутат Bерховної ради! Що, ваша недоторканість вам дозволяє себе так вести?"... (Барна у цей час рве сорочку на грудях Святослава) Святослав: "Що ви робите? Bсе, ваш час закінчився! Старої влади. Більше вас не буде! Bcе!.. Bcе! Bcе!...".

На цьому інцидент було вичерпано. Нарешті втрутилась охорона ZIK.

Інцидент тривав всього одну хвилину... А який резонанс і додаткові бали для партії Петра Порошенка 

Bідео зі звуком: (https://vidos.top/v/1806094…)

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Viber. Узнавай первым самые важные и интересные новости!