Мій улюблений експерт знову підняв мені настрій. Він повідомляє, що у Варшаві "на полях" саміту НАТО відбудеться зустріч Порошенка і Обами. І далі політ фантазії несе експерта у широкі простори. По-перше, ця зустріч - безумовная зовнішньополітична перемога України і особисто товариша Ложкіна, який не полінувався, поїхав у Вашингтон і добився цієї зустрічі. По-друге, Порошенко напевне що запросить Обаму до Києва, і Обама обов'язково скористається, бо цим візитом він неймовірно підвищить шанси на перемогу Хіларі Клінтон. Звісно: американський народ проголосує за того кандидата, який першим прибуде у зону АТО і пообіцяє українцям поставки летальної зброї. Бо ж українські події бентежать і хвилюють усіх без винятку американців, а не лише пані Нуланд. По-третє, те, що Порошенко проігнорує зустріч з Вмікторією Нуланд - не правда. Просто ця зустріч не була передбачена графіком Петра Олексійовича (дивно, раніше нібито для кого-кого, а для Нуланд час знаходив). Одним словом, доленосна зустріч, яка стане поворотним пунктом у всій світовій геополітиці.
Нагадую: "зустріч на полях саміту" - це короткотривала неофіційна зустріч з обмеженим колом тем до обговорення, можливість прекинутися кількома словами і "звірити годинники" у режимі "бліц". Нинішні дипломати послуговуються здебільшого англійською мовою, і з задоволенням вживають чудовий, мелодійний термін "sidelines of summit". Але ж були колись часи, коли "поля" позначалися латинським словом "margines".
Отже, зустріч Обами і Порошенка на маргінесі... Але головне, що ця зустріч відбудеться! Буде і на нашій вулиці свято! Обама нас помітить і обов'язково вшанує своєю увагою!
..."А я в попа обідала!" - сирітка сказала"...

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.