Це вже не приховане маніпулювання. Бо дискреція, то дискреція. Так ЦВК , має право встановлювати форму виборчого бюлетеня! Але є традиція нумерувати список кандидатів в бюлетені. На усіх останніх виборах в Україні! Бо так зручно ,перш за усе , виборцю! Кандидати - навіть з однаковим прізвищем - можуть орієнтувати свого виборця за номером у виборчому бюлетені. Згадайте передвиборчу рекламу після жеребкування щодо нумерації в бюлетені! Передвиборчі матеріали завжди містили інформацію про номер у бюлетені! На цьому ґрунтувалася агітація ближче до виборів!!!! 
Мені соромно не тільки за ЦВК, яке усі недоліки нереформованого законодавства про вибори президента, використовує проти законних інтересів виборця , проти усіх кандидатів, намагаючись в межах недосконалих процедур зманіпулювати на користь «єдиного президента серед усіх кандидатів». 
Далека від думки, що це новий склад ЦВК такий розумний і в курсі , як і що треба робити Переконана, у них гарні на вигляд, але цинічні без межі наставники, що приходять через « задній» , «чорний», робочий вхід до приміщення на Лесі Українки. Мені страшно соромно також за Верховний суд. Він точно не Верховний Суд України! І його теж консультують ті ж циніки. З однієї когорти . 
Рідко хто зрозуміє, як тонко , прикриваючись не реформованим законодавством, знущаються з людей. Так безсоромно ще ніхто не розводив виборця в Україні.

Подписывайся на рассылку новостей Страны на канале Telegram. Узнавай первым самые важные и интересные новости!