Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.
З вами в етері радіо «Калинова калина».

За голову Херсонської облради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації убивства Катерини Гандзюк, внесли заставу в розмірі 2,5 млн гривень. Заставу вніс його адвокат Дмитро Ільченко. ГПУ цю заставу оскаржує. А СБУ вкотре виправдовується за звинувачення Мангером свого генерала Данила Доценка у замовленні вбивства активістки.

Геніальний прокурор Юрій Луценко доручив САП розглянути можливість відкриття справи на Юлію Тимошенко за незаконне збагачення. Але САП навряд чи буде відкривати справу. За аналогічними заявами суд вже двічі відмовляв. Наразі тільки Державне бюро розслідувань відкрило справу про можливе відмивання коштів партією Батьківщина. Не зважаючи на оптимістичну соціологію Петру Олексійовичу дуже хочеться гарантовано потрапити до другого туру. Нічим інакшим я таку активність ГПУ пояснити не можу.

Мер Львова Андрій Садовий дав пораду чиновникам, які зловживають своїм становищем і скоюють злочини, ремонтувати в'язниці, в яких їм було б комфортно сидіти. Чомусь зразу згадується Пабло Ескобар, який сам збудував собі в’язницю в який сидів. Є питання до Садового. А чому він так переймається, щоб крадійкуваті чиновники «сиділи» комфортно?

Святослав Вакарчук пред'явив свої три основні вимоги до кандидатів у президенти України: взяти участь у теледебатах, назвати імена членів своєї команди і продемонструвати на реальних фактах, як він виконував свої обіцянки. Вимоги зрозумілі, я б теж цього хтів. Але чи буде він якось крім гучних слів цього вимагати конкретно. Хоча б листа конкретному кандидату написати? А то крім балачок від Славіка останнім часом нічого.

Благая вєсть. З 15 лютого набула чинності угода про безвізовий режим між Україною і Уругваєм. Українці зможуть без віз перебувати в Уругваї до 90 днів. Це майже остання з південно-американських країн, яка підтримувала візовий режим з Україною. При чому доволі жорсткий.

А в цей день торік Солом'янський районний суд Києва відпустив, затриманого напередодні НАБУ, мера Одеси Геннадія Труханова під чесне слово, замість застави в 50 млн гривень про яку просила сторона звинувачення.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!