Нарешті сьогодні прийнятий один із антикорупційних законів 2279,щодо використання земель державної власності.Відтепер,щоб отримати землі під фермерське господарство чи оптовий ринок шлях один-відкритий,прозорий конкурс.Ніби все нормально ,та просто прийнятий він із запізненням на декілька років.Останні чотири роки райадміністрації та після них Держземагенства деребанили землі запасу і резерву так, ніби завтра кінець світу і живуть вони останній день.Є села,де незалишилося землі,щоб розширити кладовище.Все роздано під фермерські господарства,людям далеко не місцевим,багато випадків із різних районів і областей.Але ,все ж таки перший крок зроблено.
На сьогоднішній день всі корупційні схеми і проблеми-це землі державної власноті ,які знаходяться у постійному користуванні держпідприємств різних міністерств,структур та наукових установ.Якщо додати від 1.5 до 2 млн.га відумершої спадшини та невитрибувані паї-це буде близько8 млн .га .Ціна питання:від 12-до 18 млрд .грн.кожен рік орендної плати,прибуткового податку від орендної плати,а також від реалізації необлікованої вирощеної на цих га.сг продукції.
Так ,що наступним повинен бути законопроект" Про внесення змін в Земельний кодекс ,щодо можлтивості надання держпідприємствами цих земель в оренду на відкритих,прозорих конкурсах.
Вирішується дві основні складові-корупційна та фінансова.
Правда не вірю,що за такі зміни Верховна Рада проголосує,адже основні землекористувачі цих земель засідають там.

 

Нарешті сьогодні прийнятий один із антикорупційних законів 2279,щодо використання земель державної власності.Відтепер,що...

Опубликовано Михайло Апостолом 18 февраля 2016 г.
Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.