Варто віддати належне: ЮВТ, як це говориться у футболі, провела вдалу "трансферну кампанію". Змогла записати тим чи іншим чином до себе в табір не лише патріарха Філарета, кіборгів, Кравчука, Саакашвілі..., навіть п'ятидесятники сиділи в перших рядах і активно аплодували (голова союзу ХВЄ Михайло Паночко та пастор церкви Скінія Рустам Фатулаєв - так-так, горезвісна церква горезвісного забудовника BD Holding, які підпалюють тачки та б'ють своїх опонентів).

Анатолій Гриценко теж не відстає - підписує "вільних агентів", поповнюючи лавку запасних, щоб підвищити конкуренцію для основного складу.

Щось намагається робити Андрій Садовий - здійснює точечні придбання (Демальянс та Мішель Терещенко).

Володимир Зеленський, перейшовши із першої ліги, поки не підсилює зіграний основний склад. Тим не менш, гравці його команди мають шанс стати "відкриттям сезону".

І лише в Петра Олексійовича якось все печально. Лише один достойний трансфер - митрополит Епіфаній. А решта (Труханов, Кернес, Нарік, екс-мер-корупціонер Ірпеня Карплюк тощо) - володарі красних і червоних карток, порушники спортивного режиму та ті, хто нариваються на пожиттєву дискваліфікацію.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Viber. Узнавай первым самые важные и интересные новости!