На Bолині розгорається грандіозний скандал щодо примусового звезення людей з регіонів області для зустрічі з Петром Порошенком

Про це пише часопис "Bолинські новини". Ще й заголовок такий промовистий: "ПОРОШЕНКО ДАВ КОМАНДУ ЗАЛЯКАТИ ВОЛИНСЬКУ ОБЛРАДУ ТА ВОЛИНЯН" !!!

Одна справа коли про це пишуть у соцмережах, авторів можна назвати брехунами та агентами Кремля, а інша справа коли про це помідомляють обласні газети та телебачення (https://www.youtube.com/watch?v=k-sVXg5XdyE&feature=share). Що скажете, Петре Олексійовичу?

"У Волинській обласній раді найближчим часом чекають на «кіно» від Президента України Петра Порошенка.

Відповідну заяву зробив керуючий справами виконавчого апарату Волинської обласної ради Дмитро Дубняк, інформує прес-служба облради", - зазначає часопис "Bолинські новини" і продо "Bолинські новини"жує:

"Після невдалого «Томос-туру» у Волинську область, після розуміння про те, як насправді ставляться волиняни до провальної політики і пустопорожніх обіцянок Президента, після жорсткої позиції Облради по відстоюванню бюджету області для жителів області, а не для розкрадання варягами в генеральських погонах з Києва, Порошенко дав команду силовикам залякати Волинську обласну раду і волинян, провести обшуки та відкрити кримінальні впровадження по комунальних підприємствах» – йдеться у заяві Дмитра Олександровича.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у рамках передвиборчого «Томос-туру» Порошенко прибув у Луцьк 15 січня. Сотні людей за розпорядженням голови Волинської ОДА Олександра Савченказвезли з районів області, аби забезпечити масовку з потрібних людей президенту. Пасажирські автобуси, у тому числі шкільні, з людьми з різних районів області з’їхалися до обласного центру перед приїздом Порошенка. Аби приховати цей факт, людей висаджували не в центрі міста, де була запланована зустріч із гарантом, а на вулицях Набережній та Шевченка".

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!