Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо «Калинова калина».

Сьогодні набув чинності закон про протидію домашньому насильству. Із нововведень – за несанкціонований секс з дружиною дають більший строк, ніж за несанкціонований секс із сторонньою людиною. Крім цього, встановлюється кримінальна відповідальність за примус до шлюбу. Ну і ще там всього різного, почитайте. Розписки на секс, хай там що пишуть у соцмережах писати не треба.

Президент Петро Порошенко відзначив макрофінансову стабілізацію в Україні. Порошенко зазначив, що ще 4 роки тому Україна була за півкроку від дефолту і за крок від національної катастрофи. Ну насправді під кінець свого «царювання» пан президент майже повернув економічну ситуацію в країні на рівень, коли він став президентом. У нас всі «досягнення» порівнюють із 2013 часів Віктора Януковича, як за совєтів порівнювали із 1913 часів Миколи ІІ.

За даними Нацполіції, у 2018, в порівнянні з 2017 на дорогах України сталося на 7,6% менше ДТП, на 10,7% менше ДТП із постраждалими, на 10,9% менше людей отримало травми в аваріях, на 2,4% менше загинуло людей. Але все одно рівень смертності залишається високим. В середньому на дорогах гине по 9 людей щоденно. Хоча, порівняно із 2007-2008, коли рівень смертності був найвищим, смертність знизилась майже втричі.

Колишній чемпіон у суперважкій вазі Володимир Кличко може повернутися на професійний ринг. Але це неточно. Поки що це на рівні чуток та блогів спортивних журналістів. Потенційною датою ймовірного бою є 13 квітня. Так що чекати залишилося недовго.

До речі, про бокс. У Ніколаєві сьогодні вночі сталася масова бійка таксистів. На місце «поєдинку» з’їхалося більше 20 автівок. Гамселилися теж трохи більше 20 бійців. Що стало причиною бійки наразі невідомо. Може не зійшлися в трактуваннях класики шансону. «Турнір» припинила поліція.

А цього дня торік секретар СНБО Олександр Турчінов вирішив взятися за регулювання криптовалют. Слава Ісу, далі слів, як часто буває у пастора, справа не пішла. А то де СНБО, а де криптовалюти.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подписывайся на рассылку новостей Страны на канале Telegram. Узнавай первым самые важные и интересные новости!