Служба безпеки України провела обшуки в попів Української православної церкви Московського патріархату, які не хочуть переходити в майбутню Київську метрополію Константинопольського патріархату, і знайшла брошури з релігійною пропагандою. І це – у той час, коли справжній служитель культу повинен тримати вдома літературу, що пропагує другий президентський строк Петра Порошенка!

Сподіваюсь, генеральний, прости господи, прокурор візьме приклад з голови СБУ й також активізує досудове розслідування в кримінальному провадженні, що було зареєстровано за заявою народного депутата України Петра Порошенка п’ять років тому. Ще на початку грудня 2013-го Петро Олексійович звернувся до генерального прокурора України Віктора Пшонки з проханням притягнути до кримінальної відповідальності громадян, які 1 грудня 2013 року біля Адміністрації Президента України викрикували українською мовою гасла, спрямовані проти чинного президента Віктора Януковича, та жбурляли каміння в співробітників загону міліції особливого призначення «Беркут». Сплинуло стільки часу, але негідники досі не покарані.

Тож Юрію Віталійовичу треба менше шастати по Японіях під час оголошення воєнного стану, а вчитись працювати в голови СБУ Василя Грицака й активніше розслідувати провадження, зареєстровані за заявою Петра Олексійовича.

Подписывайся на Страну в Twitter. Узнавай первым самые важные и интересные новости!