По справі Продана всі обговорюють лише факт його взяття на поруки групою депутатів. Все це, звісно, дуже цікаво.
Не забуваймо, що мова у даному випадку йде лише про запобіжний захід - не вирок. Оскільки Продан сам повернувся в Україну, то, загалом, запобіжний захід особливої ролі, мабуть, не грав. Якби Продан мав наміри кудись подітись - він би не повертався в Україну.
Але ніхто не звертає увагу на роль прокуратури у всій цій історії. А вона показала себе не з найкращого боку. Як свідчить публічна інформація, всі дії прокуратури базувалися на показах свідка Астахова, який на суді відмовився від своїх свідчень.
З формальної точки зору, прокуратурою були допущені грубі порушення. Так, протокол допиту одного свідка чомусь підписаний іншим, на що вказали адвокати. Окремо слід зазначити, що частина справи, передана прокуратурою до суду була відксерокопійована так, що прочитати текст було неможливо. Суддя заявила, що не може прочитати текст, і сказала, що змушена на віру сприймати те, що озвучують прокурори.
Тобто, прокуратура працювала "на відчепись". І це дуже добе відчувається. І, очевидно, матиме більш серйозні наслідки, аніж запобіжний захід.
Ну а ви гадайте тепер. Що це? Вражаючий непрофесіоналізм чи щось інше?

Подписывайся на Страну в Twitter. Узнавай первым самые важные и интересные новости!