Бутусов у «Дзеркалі тижня» опублікував інформацію про те, що за останні 3 роки внаслідок вибуху військових складів Україна залишилась без 40% боєприпасів – знищено 210 тис. тонн набоїв, снарядів, мін і навіть тактичних ракет. Раніше в студії телеканалу ZIK я оприлюднив свої підрахунки: під час пожеж на арсеналах знищено понад 200 тис. тонн боєприпасів на суму біля 2,5 млд. доларів.

Прокуратура, СБУ та Міноборони в один голос запевняють, що військові склади горять внаслідок диверсій. Тож виникає закономірне запитання – а чим, у такому разі, займається Служба безпеки України, зокрема військова контррозвідка, яка фінансується платниками податків саме для того, щоби запобігати диверсіям? Відповідь можна знайти в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Виявляється, військова контррозвідка СБУ замість того, щоби ловити диверсантів, займається перевірками суб'єктів господарської діяльності. Як повідомляє «Судовий репортер», Луцький міськрайонний суд затвердив угоду зі слідством оперуповноваженого СБУ відділу військової контррозвідки, що дислокується в Луцьку. Правнук Дзержинського влаштував перевірку підприємства у містечку Любомль на Волині, яке торгує лаками, фарбами та клеями, та запропонував представнику підприємства за 3 тис. доларів «позитивно вирішити питання і повідомляти про заплановані перевірки з його відомства».

За вимагання хабара підлеглий Грицака був покараний з усією суворістю закону – він оштрафований на 900 доларів (25,5 тис. грн.) і на два роки позбавлений права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями. Повідомлення про те, що голова СБУ Василь Грицак від сорому застрелився, доки не надходило – очевидно, на таке здатні лише офіцери.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Viber. Узнавай первым самые важные и интересные новости!