«Зазнавши невдачі зі зміною історії в 2014, мережа «Скайпартіярегіонівнет» посилає в минуле нового Термінатора, Т-1000, щоб убити реформи в Україні. Здоровий глузд шле слідом перепрограмованого Т-800 аби захисти реформи і самого себе. Прибулий в 2018-тий Т-800 опиняється біля бару в Новопечерських липках, де відбирає в байкерів одяг, зброю і мотоцикл. Паралельно Т-1000, набувши вигляду Гройсмана, вирушає на пошуки реформ. Підключившись до бази даних поліції, він дізнається де його ціль Т-800 і Кличко, який побачив Т800 коли відкривав парк Наталка Конор. Т-1000 робить фото з Кличко і термінатором.

Чотирирічні реформи живуть з опікунами МВФ, ЄС, США і мають проблеми з ПП. Люди, які очікували реформ, в той час перебувають неначе у психіатричній лікарні, куди потрапили після спроби підірвати режим «янукович системз», який створила «Скайпартіярегіонівнет». Людям дають заспокійливе у вигляді ikea, h&m і томос знаючи, що вони буйні і вже не раз намагалася втекти».

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.