Коли нашому шановному Петру Олексійовичу треба похвалитися досягненнями свого першого терміну, чи не найчастіше він пригадує судову реформу. Особливо активно він "продає" її закордоном. Насправді ж Порошенко паралізував судову систему, виторговуючи особисту відданість з боку служителів Феміди.

В Україні населення цілої області не має доступу до будь-якого, навіть корумпованого правосуддя! Його немає в принципі - майже 20 районних судів сьогодні не працюють. Причина - у суддів закінчилися 5-річний термін повноважень, а Порошенко, маючи на руках всі подання, їх не призначає. Елементарні питання, як то розтин померлого перед похованням, що можна вирішити лише в судовому порядку, перетворюють життя громадян на справжнє пекло.

Криза торкнулася навіть столичних судів. Дійшло до того, що на кінець 2017 року у Подільському суді "авторозподіл" справ здійснювався на одного суддю. Оце справжня "судова реформа", а не той темник, який подорожує з одного виступу господаря Банкової в інший. Присяга на вірність - ось що цікавить Порошенка ще з часів роботи секретарем РНБО, коли ці повноваження незаконно прилаштували до його парафії. 

Подписывайся на Страну в Twitter. Узнавай первым самые важные и интересные новости!