У парламенті прийнятий дебільний закон про внесення змін до 
статті 6 Закону України" Про Центральну виборчу комісію" щодо збільшення чисельного складу ЦВК. Було 15 , а тепер 17 членів!!! 
Спитаєте, чому дебільний?! Тому що свідчить про повну по
літичну деградацію у парламенті. Вона(ця деградадація) полягає у такому.
Перше, більш як чотири роки президент, парламент разом не виконували статтю 19, пункт 21 частини першої статті 85 Конституції України. Ігнорувався Закон України "Про Цетральну виборчу комісію". Не виконувалися усі інші виборчі закони, оскільки вибори в державі з 2014 р проводив нелегітимний склад ЦВК.
Друге. Президент і більшість у парламенті довели, що вони не відповідальні політики, не договороздатні , не вміють і навіть не намагаються жити за встановленими Конституцією правилами. Принцип верховенства права для них не існує. 
Третє. Склад ЦВК у свій час у кількості 15 чоловік було сформовано раціонально і пропорційно до кількості та розмірів регіонів, населення України, обсягу завдань, і головне - організаціі роботи в Комісії. Дійсність засідань. Кворум.Кількість голосів для ухвалення рішення. Всі ці питання тепер не вирішені! Як відомо , нині і показники кількості громадян тощо зменшені.
Четверте. Тільки політичні невігласи і неспроможні політичні імпотенти , якщо не вміють домовитися упродовж чотирьох (4!) років, то змінюють правила! Це безпрецедентно!
Чи відомо цим дебілам, що у ЦВК навіть розташування столів і крісел в двох Залах засідань орієнтовані на 15 членів Комісії. Не доточиш. На голові один у одного будуть сидіти. І ще, як можна, коли заморожуються зарплати в бюджеті, коли на сотні мільйонів існують заборгованності по зарплатні для шахтарів, соцсфери, через невміння домовлятися невиправданно плодити чиновників з височенними зарплатами та пільгами. 
П"яте. Головне. Ці дебіли послалися у Пояснювальній записці до ухваленого закону на Резолюцію Парламенської Асамблеї Ради Європи щодо пропорційного представництва у ЦВК . Безсоромні і наглі дебіли. Цинічні до безмежності.
Ну і насамкінець, у четвер єдиний автор цього цинічного Закону , спікер Андрій Парубій, буде закликати голосувати за європейський вибір в Конституцїї, за внесеня змін до неї у цій частині. "Сигнали" вони неначе будуть Європі давати. Сьогодні ваша справжня суть проявилася. От це і є справжній ваш сигнал. 
Вам до Європи, як до неба рачки! 
Чув, Парубій і вся братія, що голосувала з ним?!

Подписывайся на Страну в Twitter. Узнавай первым самые важные и интересные новости!