Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері радіо «Калинова калина».

Президент Петро Порошенко призначив нового очільника Донецької області, замість аудитора НАБУ Павла Жебрівського. Ним став лицар плаща та кинджалу сбушник Олександр Куць. Він вже очолював управління СБУ у Донецькій області. Його навіть сєпари встигли звинуватити у вдалому замаху на терориста «Моторолу». Ходять плітки, що він й досі «кришує» контрабанду на лінії фронту у Донецькій області. Подивимося, яким він буде губернатором.

Прем’єр Володимир Гройсман заявив, що майбутню Україну бачить як мультикультурну державу. Заявив, що це повинно стати національною ідеєю. Я знаю який крок першим треба задля цього зробити. Закрити інститут пам’яті і відправити в’ятровича працювати десь у бібліотеку. Наприклад, в Іванків чи Батурин. Користі буде більше.

Міністр транспорту та інфраструктури Володимир Омелян лічно залатав дорогу до Бандери. Не дивлячись на те, що ремонт дороги до Старого Угринова, де Степан народився, робить своїм коштом Івано-Франківська держадміністрація, Омелян знову ж таки лічно пообіцяв що ремонт закінчать цього року. А там, може міністр до малої батьківщини Бандери ще й гіперлупа свого проведе.

ФК «Маріуполь» цього року виборов собі право виступати у футбольній Лізі Європи. А от його вболівальникам треба буде їздити на «домашні» матчі команди деінде. УЄФА заборонив проводити їх у Маріку. Не тільки «Дінамо» (Київ) сцикотно їздити у прифронтову зону.

В.о. міністра Уляна Супрун продовжує боротися із міфами. Я б їх телепередачу радив вести – «Руйнівники міфів» на УТ-1. На цей раз дісталося електронним цигаркам та вейпам. На думку пані майже міністра, вони ще шкідливіші за звичайні цигарки. Бо кинути курити їх важче. Отакої. Плюс, підлітки їх охоче смалять, на відміну від їх батьків.

А в цей день торік вчений Стівен Гокінг заявив, що з цієї планети треба валити у найближчі 20-30 років. Поки не почалося. Дядько, до речі, вже звалив.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подписывайся на Страну в Twitter. Узнавай первым самые важные и интересные новости!