Тим, хто мліє від щастя, дивлячись, як групи придурків з патріотичним завзяттям блокують російські фури на Закарпатті та Рівненщині. Пояснюю: практично уся продукція, яка блокується, вже проплачена і де-факто є власністю не російських компаній, а європейських споживачів. Росіяни лише здійснюють доставку. Уся продукція, яка поступає на територію ЄС, не перебуває під санкціями, тобто, ввозиться цілком легально. Європейські споживачі мають повне право пред'явити Україні претензії і вимагати від влади забезпечення безперебійного постачання товарів, які легально і вчасно мають бути поставлені споживачам. Інакше вимагатимуть серйозних штрафних санкцій - саме від України. І будуть на 100% праві. Хто від цього програє? Росія? До речі, менше, ніж за два місяці у Нідерландах референдум. Пам'ятаєте?

 

Тим, хто мліє від щастя, дивлячись, як групи придурків з патріотичним завзяттям блокують російські фури на Закарпатті та...

Опубликовано Константином Бондаренко 14 февраля 2016 г.

 

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.