Сьогодні новонароджений борець з корупцією Валентин Наливайченко "зажигав" у ефірі одного з каналів.

Колишній керівник спецслужби, який мав нещодавно усю повноту влади (для цього в СБУ є управління "К") зараз намагається вскочити на потяг громадського антикорупційного руху та паразитувати на прізвищі Саакашвілі.

"Формується антикорупційний фронт, до якого буде входити Тимошенко, Саакашвілі і Наливайченко", - заявив Наливайченко, згадуючи про себе в третій особі.

Я не знаю, про який "фронт" він говорить, але я не бачив Наливайченка на жодній зустрічі з організації антикорупційних заходів, які проводить "Рух за очищення". Те, що він робить - він намагається у суспільній свідомості прив'язати своє прізвище до набагато рейтинговішого Саакашвілі.

Ну а ідея антикорупційної боротьби в альянсі з Тимошенко виглядає карикатурною, адже саме Юлія Тимошенко принесла вірус корупції в українську політику, заповнюючи офшорні рахунки Лазаренка його "комісією" за газові контракти. За оцінкою ФБР, Тимошенко переказала на рахунки Лазаренка щонайменше 100 мільйонів доларів відкатів. Це зараз велика сума, але в 1995-96 роках вона було просто астрономічною.

 

Сьогодні новонароджений борець з корупцією Валентин Наливайченко "зажигав" у ефірі одного з каналів. Колишній керівник...

Опубликовано Сергій Лещенко 13 февраля 2016 г.

 

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться