Юрій Луценко пішов манівцями Юрія Іванющенка.

Генеральний, прости господи, прокурор, якому Сполучені Штати анулювали в’їзну візу, вирішив скористатись досвідом «Юри Єнакіївського», в якого аналогічна проблема виникла кілька років тому. У 2011 році «Єнаківський» все ж таки потрапив на територію США: щоби обійти заборону на в’їзд Іванющенка до Сполучених Штатів, у квітні 2011 року Міністерство закордонних справ України направило Уряду США дипломатичну ноту, в якій повідомило, що Юра Єнакіївський є офіційним представником України при МАГАТЕ. А відповідно до міжнародних зобов’язань, Сполучені Штати мають безперешкодно допускати на свою територію будь-яких осіб, якщо вони представляють інші держави при ООН та її підрозділах (ЮНЕСКО, МАГАТЕ тощо).

Сплинуло 7 років і Юрій Луценко вчинив аналогічно: не маючи змоги потрапити до США в звичайний спосіб, він отримав візу по каналах МЗС України як офіційний представник України в ООН – для участі в дебатах Генеральної Асамблеї ООН у зв’язку з 15-ю річницею ухвалення Конвенції ООН з боротьби з корупцією. Звісно, без Юрія Віталійовича Україна ну ніяк не могла бути представлена на цьому заході, вкрай потрібному українським платникам податків.

Натомість тепер прес-секретарка генерального, прости господи, прокурора буде всім розповідати, що її шефу ніхто американську візу, начебто, не скасовував і буде показувати фотографію Юрія Віталійовича на трибуні ООН – благо, українські журналісти в силу своєї феноменальної безтолковості абсолютно не розуміються на цих питаннях і не усвідомлюють, що з трибуни ООН свого часу виступав навіть Фідель Кастро попри відсутність дипломатичних зносин між Кубою та США.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!