Що за бунт в морській піхоті України?

Оце так дожився наш Петро Олексійович на старосі років... Ганблять його бідолаху, ображають, зневажають, паплюжать... вже всі кому не лінь. Про соцмережі, ЗМІ, різні там маніфестації вже й мовчу. Але ж дійшло аж до того, що деякі ветерани війни на Донбасі нахабно відмовляються потискати руку нашому президенту і головнокомандувачу! Причому, під час урочистої церемонії, коли на цю параду дивиться вся Україна. Тепер "свіжу свиню" нашому Петру Олексійовичу підсунули морські піхотинці з Першого феодосійського батальйону. Під час офіційної церемонії заміни чорних беретів морської піхоти на синьо-бірюзовий вони відмовилась від виконання ритуалу.

От і питається: навіщо було паплюжити свято, таку знаменну подію? То ж Петро Олексійович затіяв цю врочисту церемонію не заради власної розаги, реклами і піару. А заради оновлення сторінки історії морської піхоти України. (Хоча, на справді, ми добре розуміємо справжню мету його подібних вчинків  ☺️ ).

А як пояснюють свій скандальний вчинок самі "беретні бунтарі" з Першого феодосійського батальйону морської піхоти? Ось що вони пишуть: "Сьогодні, у рамках урочистостей на день морської піхоти у Миколаєві відбувалася зміна кольору берета та символіки морської піхоти України. Морські піхотинці 1-ФОБМП відмовились зраджувати клятві і увійшли до парадного строю під час урочистостей у своїх українських чорних беретах. Збереження символіки є символом збереження боєздатності та традицій, залишків колективів, які вели і ведуть боротьбу із ворогом, не тільки у рядах морської піхоти, а й усіх ЗСУ. Реформи - це не зміна фасаду! Ми сміливо декларуємо це! ВІРНІ ЗАВЖДИ!".

Джерело: (https://www.instagram.com/p/BjHplAQhNM7/?utm_source=ig_embed)

Частково, я погоджуюсь з морпіхами "чорноберетниками". Справді, чорні берети носять не лише військові російської морської піхоти, але ГОЛОВНЕ, що і російської, які є ворогами України. І це важливо врахувати насамперед!

Тому зміна чорного берету, успадкованого з СРСР на синьо-бірюзовий - це крок до свогу, до створення української атрибутики. Крім того, нагадаю, що у листопаді минулого року Петро Порошенко вже провів подібну "реформу" в десантних військах ("крилатій піхоті"), які змінили дату свого святкового Дня і блакитний берет часів ВДВ СРСР на крапові малинові берети.

Як би там не було, але смута у війську через колір беретів - сигнал дуже тривожний. Хоча, може справа не лише в зміні беретів, хто зна?

Подписывайся на рассылку новостей Страны на канале Telegram. Узнавай первым самые важные и интересные новости!