Міжнародне радіо Китаю повідомляє, що за перші чотири місяці 2018 року в країні було створено 19 тис. нових підприємств за участю іноземного капіталу, що на 95,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Приплив іноземних інвестицій в країну склав понад 45 млрд. доларів. При цьому обсяг зовнішньоторговельного обороту Китаю за перші чотири місяці цього року досягнув 1,43 трильйона доларів США…

Цікаво, чи уявляють мешканці України, в якій феодальній дупі вони живуть?..

Зрозуміло, що ніяких «національних антикорупційних бюро» чи «антикорупційних судів» в Китаї немає – там не витрачають гроші на утримання дармоїдів. Натомість кожний суд у Китаї є антикорупційним. Наприклад, як повідомляє все те ж саме Міжнародне радіо Китаю, перший народний суд середнього ступеня міста Тяньцзінь оголосив вирок у справі колишнього члена Політбюро Центрального комітету Компартії Китаю 18-го скликання, колишнього секретаря Чунцінського міськкому КПК Сунь Чженцая – чиновник був засуджений до довічного ув'язнення за отримання хабарів в розмірі понад 26,7 млн. дол. США.

Ви уявляєте, щоби Національне антикорупційне бюро України затримало, наприклад, міністра молоді та спорту Жданова, який обклав грошовими поборами навіть неповнолітніх спортсменів? Я – не уявляю.

Мабуть, треба мені найближчими днями з’їздити в Китай, подивитись на все це самому. Бо я за кордоном не був вже 2 тижні.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Viber. Узнавай первым самые важные и интересные новости!