Цей уряд скоро людям і дихати не дасть, бо вважатиме , що забагато повітря. Завершуйте це шулерство з субсидіями. Людям - нормальні ціни на енергоносії , що є національним багатством !
Неначе знущаються , грають в обговорення... 
У зв‘язку з цим усім , треба розуміти таке : з 1 травня 2018 року українці приречені цими типу керівниками країни наше більше зубожіння, а старше покоління - на вимирання. То вони бодай загравали і при цьому наживалися за схемами , а тепер загравати їм ні до чого, вони роблять напряму свою чорну справу. Ще й додатково сіятимуть ненависть в суспільстві, типу у тебе пенсіонера квартира 120 м, то плати по повній їхні спекулятивні ціни! Не подобається- не користуйся таким метражем. З‘ізжай у однокімнатну кватиру.... Вступитися за тебе нікому буде, бо більшість людей боятимуться і мовчатимуть. Більш того, вважатимуть, що цей пенсіонер - багатій. На це й розраховано! Розраховано, що почнуть включатися найнижчі людські інстинкти. І ніхто не буде заглиблюватися в суть того, що відбувається. 
Тому! Досить терпіти! Дивіться в корінь проблеми! Треба вимагати від влади справедливого розподілу енергоресурсу держави , як національного багатства, тобто справедливих і пропорційних цін на газ, електроенергію! Інакше ця злочинна влада буде щодня видумувати нові схеми знищення власного народу!

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.