Що робить з людиною повна атрофія совісті засвідчив виступ президента України Порошенка в етері телеканалу ICTV, який пролунав 24 квітня 2018 року в передачі «Свобода слова». Вірний Московського патріархату, іподиякон монастиря в Голосіївому та ревний парафіянин Свято-Іонінського монастиря, Петро Олексійович розповів, чому після оприлюднення «записів Оніщенка», на яких Гарант Конституції обговорює з колишнім членом банди Кисіля отримання 10 млн. доларів від екс-міністра Злочевського, він став раптовим прихильником Київського патріархату. Звісно, не тому, що піар-обслуга порадила йому розмовами про примарну автокефалію відволікти увагу суспільства від змісту тих записів. Виявляється:

«Якщо ставиться питання, чому ми саме зараз підійшли до цього процесу, хочу сказати, що це точно не так… Ключовим елементом моєї передвиборчої кампанії перед президентськими виборами і після них я сказав, що ставлю перед собою завдання зробити все, щоб в Україні була помісна автокефальна Українська Православна церква».

З передвиборною програмою Порошенка можна ознайомитись на сайті Центральної виборчої комісії:

http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2014/WP005…

Там немає (і бути не може) жодного слова про якісь церковні питання, оскільки, відповідно до статті 35 Конституції України, церква та релігійні організації відокремлені від держави. Натомість ключовими елементами передвиборної кампанії Порошенка були: збереження панівного становища російської мови, співпраця з Росією в економічній сфері, парламентські вибори за відкритими списками, зменшення податків і перекриття офшорів.

Цитую найсоковитіші місця передвиборної програми кандидата в президента Порошенка:

***
«Забезпечу повне перезавантаження влади. Докладу всіх зусиль у рамках своїх конституційних повноважень, щоб до кінця 2014 року відбулися дострокові парламентські вибори суто на пропорційній основі за відкритими списками.

Виконавча влада в областях належатиме не призначеним згори «губернаторам», а виконкомам, сформованих облрадами, обраними людьми.

Міських голів пропонуватиму обирати в два тури, щоб на ці посади потрапляли не випадкові люди, а ті, які мають підтримку більшості громади.

У якості першочергового внесу до Верховної Ради закон про парламентську опозицію.

Структура власності ЗМІ стане прозорою, а конкурентне середовище в цій сфері – посилене.

Керуватимуся статтею 10 Конституції, яка визначає українську мову як державну, але особливо наголошує на правах російської мови та гарантує вільний розвиток усіх мов. Вважаю за доцільне з метою забезпечення єдності української політичної нації зберегти існуючий статус-кво в мовному питанні.

Зняти «корупційний податок» на економіку. Соціально відповідальний бізнес має платити податки до бюджету, а не хабарі окремим чиновникам. Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори - перекрити.

Використаю повною мірою весь свій дипломатичний хист та політичний досвід, щоб забезпечити деескалацію конфлікту, уникнути війни та зберегти мир, знайти прийнятні способи співпраці з Росією, насамперед економічної…»

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Viber. Узнавай первым самые важные и интересные новости!